Hamzabey Kurye

Hamzabey Kurye, hizmeti bölgesel bazlı kurye ihtiyaçlarınızı gidermek için Selam Kurye tarafından size sunulan bit hizmettir.


Bölgesel olarak moto kurye hizmetinin verilmesindeki amaç size en yakın noktada ki kurye personelini en kısa süre de size yönlendirerek zaman kazanmanızdır.


Hamzabey, Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesine bağlı bir köydür. Kırklareli iline 45 km, Lüleburgaz ilçesine 15 km uzaklıktadır. 1916 yılına kadar bir çiflitlik yerleşkesi olan köy, çiftlikte çalışanların barındıkları kulübe tarzı barınaklardan dolayı halk ağzıyla söylenen "KOLUBALIK" ismiyle anılan bir yerdir. 1912-14 yıllarında yaşanan göçt Batı Trakya'dan "Bulgaristan-Ortaköy" gelen göçmenler köyün oluşmasını sağlayan ilk kişilerdir.


Bu tarihe kadar bu çiftlik yerleşkesinde Bulgarlar çiftlik işçisi olarak yaşamışlar. Ortaköyden gelen göçmenlerin oluşturduğu bu köye, 1916 yılında HAMZABEY ismi verilerek köy oluşturulmuştur.


Kaliteli kuryecilik hizmetinin nasıl olupta ekonomik fiyatlarla sunulacağını öğrenmek için Selam Kurye bir telefon uzağınızda.


İletişim Bilgileri

Selam Hamzabey Kurye

Sosyal Ağlar

Facebook Twitter Google+ Pinterest Sitemap


İletişim Bilgileri

Sayfa Başı